Hakkımızda

Yaratıcı çözüm ortağınız olmak için kurulan Duka Creative Studio, sektörün dinamiklerine hakim ve alanında uzman ekibi ile firmanızın her türlü tasarım süreçlerine doğrudan katkı sağlar. Markanızı hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda analiz ederek maksimum etkiyi sunan ajansımız Duka Creative ve Duka Studio olarak iki bölümden oluşuyor.

Duka creatıve

Markanızın sunduğu faydaları müşterilerinize en doğru şekilde anlatmanız için, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı ve yazılımı, ilan ve afiş tasarımları, broşür tasarımları, logo tasarımları, dijital medya ve sosyal medya tasarımları, ambalaj tasarımları, rollup tasarımları, promosyon tasarımları konularında hizmet sağlar.

duka studıo

Kaliteli fotoğraf, kaliteli markaların bir işaretidir ve müşterilerinizin gözünde marka güvenilirliğinin artmasında oldukça önemli rol oynar. Ürün kataloğunuzda, afişlerinizde, web sitenizde yani kısacası müşteriye dokunduğunuz her bir noktada profesyonelce çekilmiş bir ürün fotoğrafı ile müşterilerinizin hafızasında kalıcı yer edinin. Ürün fotoğrafçılığı konusunda özenle hazırlanmış, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 100m2'lik fotoğraf stüdyomuz ile sizlere profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti sağlıyoruz.

Tasarım sanatsal olabilir. Tasarım estetik olabilir. Tasarım o kadar basittir ki bu yüzden çok karmaşıktır.

— Paul Rand —