Katalog Tasarımı

Ürün veya hizmetlerinizi müşterileriniz ile paylaşabileceğiniz en etkili pazarlama araçlarından biridir. Ürün veya hizmetlerinizin vitrini sayılabilecek olan katalog tasarımı, ekibimizin planlı ve dinamik çalışması ile hazırlanıyor! İhtiyaçlarınızı belirlemek adına özenle yapılan tasarım toplantılarının ardından ön kapak, arka kapak, iç kapak ve sayfa tasarımları planlanıyor. Firmanız, marka kimliğiniz, vizyonunuz ve en sonunda ürün veya hizmetleriniz dikkate alınarak basılı katalog ve online katalog tasarımız tamamlanıyor.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır?

Şirketinizin prestij kaynağı olan katalog tasarımını hazırlama süreçlerinden bahsedelim:

  • Emanetiniz olarak gördüğümüz her işi, her zaman olduğu gibi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ele alıyoruz. Tasarımı gösterişli bir sadelikte, her zaman estetik biçimlerde şablon tasarımlar kurgulayarak hazırlamaya başlıyoruz. Doğru renkleri ve doğru tasarım çizgilerini yakaladıktan sonra işe koyuluyoruz.
  • Sık sık yinelediğimiz tasarım toplantılarımız sırasında ele alınan tasarım şablonları arasından markanıza en uygun olanı seçerek devam ediyoruz.
  • Tasarım incelikle seçildikten sonra sizlerle paylaşıyor ve onayınızı alıyoruz. Gerekli revizeleri en iyi katalog tasarımı şablonunu yakalamak adına çok dikkatli biçimde ele alıyoruz. Onayınızdan sonra katalog için gerekli materyalleri sizlerden talep ediyoruz.
  • İhtiyaç duyacağımız şirket bilgileriniz, logo, içerik ve görselleri aldıktan sonra, yeniden onayınızı almak üzere sizlere iletiyoruz.
  • Basılı katalog veya online katalog olarak düzenlenen tasarımı tamamlıyor, sizlerle yeniden çalışma şansına erişmek için özlemle beklemeye koyuluyoruz 🙂

DukaCS’nin Katalog Tasarımı Örneklerine Göz At!

Tasarımı örneklerini inceledikten sonra bizlere telefon veya iletişim formu ile ulaş! Şirketinizin/markanızın ürün veya hizmetlerini en iyi biçimde sunuma hazırlamak için kafa kafaya verelim. Katalog tasarımı fiyatlarını dert etme! İhtiyaçlarınız için her bütçeye uygun çözümler üretebilen Duka Creative Reklam Ajansı, dijital yol arkadaşınız olabilmek adına bütçenizi en iyi şekilde kullanmaya hevesli. Sizler memnuniyetinizi dile getirmeden önce her işi henüz bitmemiş kabul eden Duka Creative Reklam Ajansu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıkla.

Diğer İçerikler