Grafik Tasarım

Akılda kalıcı grafik tasarım, ürün ya da hizmetlerinizin satış ve pazarlaması için olmazsa olmaz! Duka Creative Studio Reklam Ajansı, deneyimli ekibi ile birlikte iş sunumunuzu ileriye taşıyor. Etkili tanıtım için en doğru tasarım araçlarını kullanarak hazırlayacağımız çalışmalar, sizlerin beğenisini kazanmadan tamamlanmış sayılmıyor. Revize iletmekten çekinmeyeceğiniz samimiyet ortamında DukaCS, markanızın rakiplerinizden farkını ortaya koymak için can atıyor! Renklerin, görsellerin ve biçimlerin uyumu, sanatsal dokunuşlar ile birlikte görsel sunumunuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak. Görsel tasarımda sadelik ve gösterişin dengesini ayarlamak için neler yaptığımızdan bahsedelim…

En İyi Grafik Tasarım Ajansı DukaCS, İş Sürecini Nasıl Yönetiyor?

Sık sık yinelenen toplantılarımız sırasında ana dallarımızdan olan grafik tasarıma ciddi süreler ayırıyoruz. Şirketinizin, markanızın, ürün veya hizmetlerinizin en iyi biçimde sunulması amacıyla basılı ve online tasarım şablonlarını oluşturmadan önce sizlerle, talepleriniz hakkında detaylı bir görüşme istiyoruz. Sonrasında zevkle bulunduğumuz çalışma ortamında sunumunuzu ileriye taşıyacak detaylarla genel bir tasarım çizgisi oluşturmaya başlıyoruz. Süreç aşağı yukarı şöyle işliyor:

  • Görsel sunumu yapılacak konuyla ilgili fikir ve şablonlar, toplantılarımız sırasında dikkatle ele alıyoruz.
  • Şirketinizin, markanızın, hizmetinizin ya da ürününüzün en doğru görsel sunum taslaklarını oluşturuyoruz.
  • Bu aşamaya dek elde edilen tasarım şablonlarını sizlere iletiyor, üzerinde bir de birlikte düşündükten sonra beğeninizi kazanarak tasarımı sonlandırma aşamasına geçiyoruz.
  • Tasarım sürecini uygulayan, takip eden ve denetleyen uzmanlarımız sayesinde en iyi biçimde hazırlanan grafik tasarım işiniz, son kez onayınıza sunularak tamamlıyoruz.

Böylece İstanbul grafik tasarım ajansları arasında en özenli, titiz ve başarılı odaklı tasarım ajansı olma mottomuza bir adım daha yaklaşıyoruz. En önemlisi, bu mutluluğu sizlerle de paylaşmış oluyor ve firmanızla yeniden çalışma şansına sahip olmak için hevesle beklemeye koyuluyoruz. İçeriğin her şey sayıldığı günümüzde görsel içerikler, en akılda kalıcı araçların başında geliyor. Son olarak logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, afiş ve banner tasarımları hakkında kısa bilgiler verelim ve bizlere ulaşmanızı bekleyelim…

Logo Tasarımı Nedir?

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Tutarlı bir şirket imajı, satış olasılığını artıracak temel unsurdur. Şirketinizin imajı olacak kurumsal kimlik tasarımı müşterilerinizin gözünde profesyonel ve işinin kurdu olarak görünmenizi sağlayacak. Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Katalog Tasarımı Nedir?

Vitrinsiz mağaza olmayacağı gibi, katalogsuz marka olmaz diyoruz. Ön kapak, arka kapak, iç kapak ve sayfa tasarımlarından oluşan katalog tasarımı hakkında detaylı bilgi almak için bağlantıya tıklayın.

Menü Tasarımı Nedir?

Broşür ve El İlanı Tasarımı Nedir?

Afiş Tasarımı Nedir?

Banner Tasarımı Nedir?

Diğer İçerikler