Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kurumsal iletişiminiz, marka itibarınızı oluşturmanın en önemli basamaklarından biridir. Profesyonel fotoğraf çekimi ile kurumsal iletişiminizi doğru temellendirebilirsiniz! Duka Creative Studio Reklam Ajansı, deneyimli ve yenilikçi ekibiyle birlikte tüm fotoğrafçılık işlerinizi üstleniyor. Rakiplerinizden farklılaşabileceğiniz görsel sunumların en önemli adımlarından olan fotoğraf çekimi işlerinizi kendi stüdyomuzda, en kaliteli ekipmanlarımızla gerçekleştirmek üzere bizlere ulaşmanızı bekliyoruz! Ürün çekimi, moda çekimi, drone çekimi, editorial çekim, mücevher çekimi, yemek ve mekan çekimi, dekoratif obje çekimi alt kategorilerimizle tüm kurumsal fotoğrafçılık işlerinizi özenle tamamlıyoruz.

DukaCS Stüdyolarında Profesyonel Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojiden nasibini alan fotoğrafçılık ekipmanları, özellikle son 10 yılda gerçekleşen devrimsel ürünlerle birlikte hiç olmadığı kadar iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Şirketinizin, ürün veya hizmetinizin itibarını en donanımlı ekipmanlar ve yaratıcı ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Kendi stüdyolarımızda, en iyi lensler ve ışıklar kullanılarak ürün fotoğrafçılığından dış mekan fotoğrafçılığına tüm ihtiyaçlarınız için en iyi fotoğrafları çekmeye devam ediyoruz. Profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştirmek için hikayeleştirmenin önemini vurguluyoruz:

  • Fotoğraf çekimini bir sanat olarak görüyor, fotoğrafçılık işlerimizi sanat eseri gibi işliyoruz!
  • Önce masa başında planlama yapıyor; sonra stüdyomuzda veya sahada planlarımızı sonuca götürüyoruz. Önce hikayenizi dinliyor, anlıyoruz. Sonrasında sunumu için hikayenizi geliştiriyor, en iyi anlatım biçimine getiriyoruz.
  • Fotoğrafları çekmeden önce en iyi hikaye taslaklarını oluşturuyor, görsel sunumu mümkün olan en zengin biçimlere ulaştırıyoruz.
  • Uzmanlığımızı fotoğraf çekiminden sonra fotoğraf editleme için de kullanmaktan çekinmiyor, görsel sunumu en üst seviyelere taşıyoruz.

Fotoğrafçılık Sanattır, Duka Creative Ajans Sanatsal Çekimleriyle Rakiplerinden Farklılaşıyor!

İstanbul’da profesyonel fotoğraf çekimi yapan ajanslar içerisinde farklı konumlanan DukaCS, tüm PR çalışmalarınız gibi Fotoğraf çekimi işlerinizi de çok önemsiyor. Fotoğrafçılık sanattır derken, görselleştirmenin yaratıcılık ve deneyselciliği aynı anda içerisinde barındırması gerektiğinden bahsediyoruz. Fotoğrafçılarımızın yaratıcı fikirlerini ortaya sunması için en iyi koşulları hazırlıyoruz. Fotoğraf çekimine geçmeden önce tüm fikirleri ele alarak, en iyi fikri seçtiğimizden emin oluyoruz. Şirketinizin kurumsal itibarı, kurumsal iletişimin en doğru biçimde yapılmasına bağlıdır demiştik. Çünkü görsel sunumlar içerisinde fotoğrafçılık, en önemli basamaklardan biridir. Bu nedenle stüdyo fotoğraf çekimi fiyatları sizleri endişelendirmesin. Tüm bütçeler için en uygun planlama ile en iyi sonucu alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel fotoğrafçılık denildiğinde İstanbul içerisinde akla ilk gelen ajanslardan olan Duka Creative Studio; profesyonel fotoğraf çekimi için bütçenizi en iyi biçimde kullanabilir. Hemen bizlere ulaşarak teklif almaktan çekinmeyin. Öncelikle bilmeniz gereken tüm detayları sizlerle paylaşalım. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdikten sonra dilerseniz sizleri stüdyomuzda ağırlayalım. Yaratıcı ekibimizi görün ve ekipmanlarımızı inceleyin. Daha sonra fotoğraf çekimi işiniz için fiyatlandırma yapalım ve sabırsızlıkla beklediğimiz işini ele alarak sizleri mutlu etmenin en iyi yolunu bulalım!

Diğer İçerikler